Strefa Wspólnoty na Gajowej 72 w Bydgoszczy

Strefa Wspólnoty gajowa 72 APro

Nazwa jednej z naszych najnowszych inwestycji nosi nazwę Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72 - odnosi się bezpośrednio do istoty jej funkcjonowania, czyli Wspólnoty.

Wierzymy, że przekazujemy w ręce przyszłych mieszkańców miejsce, które zostanie ich domem i w którym stworzą wspaniale funkcjonującą społeczność. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy kilkadziesiąt metrów kwadratowych przestrzeni nazwanej Strefą Wspólnoty, w której znajdzie się szereg funkcji, uprzyjemniających nawiązywanie relacji z sąsiadami. Przestrzeń ta znajduje się na parterze, zaraz przy wejściu do budynku. Miejsce to zostanie podzielone na mniejsze, przenikające się strefy, w których będzie można oddawać się swoim pasjom.

Będą to:

STREFA KAWOWA - z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz stolikami kawowymi. To miejsce, w którym można zorganizować spotkanie czy na przykład urodziny dziecka.

💡 STREFA COWORKINGOWA - dzięki zastosowaniu w strefie kawowej rozkładanych stołów normalnej wysokości, z łatwością przestrzeń tę można wykorzystać do pracy zarówno zdalnej na ekranie własnego komputera, jak i tej przy przygotowaniu wspólnych projektów do pracy czy szkoły.

🎮 STREFA GIER - to przestrzeń, w której będzie można spędzić czas przy wspólnej grze w planszówki lub też w gry multimedialne na ekranie telewizora.

🧸 STREFA DZIECIĘCA - wyposażona w stoliki, kolorowanki, kredki czy gry dla najmłodszych.

🧘 STREFA FITNESS - to duża część naszej przestrzeni przygotowana z myślą o entuzjastach aktywnego wypoczynku. Część ta zostanie wyposażona w maty do ćwiczeń, a także olbrzymie lustro umożliwiające kontrolę sportowych postępów.

📚 STREFA RELAKSU - część sportowa z łatwością zmieni się w kącik czytelniczy dzięki bujakom podwieszonym pod sufitem. Do tego półka wypełniona ciekawymi lekturami i filiżanka kawy- doskonały przepis na relaks.

🎱 STREFA BILARDA - ważnym elementem wyposażenia naszej Strefy Wspólnoty będzie stół do bilarda. Jego lokalizacja niedaleko Strefy Kawowej i telewizora pozwoli stworzyć doskonałe warunki do wieczornych spotkań.

🪴 STREFA ZIELENI - to miejsce, w którym pasjonaci roślin domowych i balkonowych będą mogli wymieniać się sadzonkami oraz radami na temat ich pielęgnacji.

To tylko główne funkcje, które przewidzieliśmy w tej przestrzeni. To, w jaki sposób zostanie wykorzystana, zależy tylko od mieszkańców.

Ze STREFY WSPÓLNOTY będzie można wyjść bezpośrednio na patio, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby także tę przestrzeń objąć aktywnościami angażującymi społeczność. Strefa Wspólnoty będzie miała także własną toaletę z przewijakiem, aby korzystanie z niej było wygodne i dostępne dla każdego.

Pragniemy, aby to miejsce tętniło życiem. 💚

 

Sterfa wspólnoty Gajowa 72 Apro

 

Pozostałe

Poniedziałki

Listopadowe poniedziałki

Słyszeliście o idei czterodniowego tygodnia pracy? Na razie to dla nas jeszcze zbyt duży krok, ale testujemy pewne udogodnienia na aprowskim gruncie.
16.11.2022
Osiedle Podniebne Ogrody Apro Investment

Ogrody deszczowe

🌧 Czy wiecie czym są ogrody deszczowe?    
21.10.2022
Akt Notarialny

Akty Notarialne

Już niebawem rozpoczynamy kolejny proces związany z zakończonym właśnie etapem Osiedla Podniebne Ogrody.
07.10.2022