O Firmie

APRO Investment Sp. z o.o. jest spółką deweloperską działającą na rynku od ponad piętnastu lat.

Od początków swej działalności nieprzerwanie zajmujemy się realizacją budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz obiektów komercyjnych, takich jak pawilony-parki handlowe, biurowce, centra handlowe.

Obecnie spółka koncentruje się na realizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych, stając się jednym z prężniej rozwijających się deweloperów w regionie z szerokim portfolio. W ramach wspomnianej działalności spółka wykonała zespoły budynków w ramach osiedli: Osiedle Zielone, Osiedle Zielone 2, Osiedle Wyzwolenia, a także kompleksy o podwyższonym standardzie jak zespół budynków mieszkalno-biurowo-usługowych w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 13, Osiedle 4 Sfery w Toruniu czy  pojedyncze budynki m.in. takie jak obiekt zrealizowany w Bydgoszczy przy ul. Kasztanowej 41 i w Toruniu przy ul. Kościuszki 66. Wyjątkowym projektem w skali toruńskiego rynku nowych mieszkań jest apartamentowiec pod nazwą WOZOWNIA Apartamenty Jakuba, który dzięki lokalizacji oraz architekturze wyznacza nowy standard w oferowaniu nowych mieszkań. Obecnie spółka realizuje dwa duże osiedla: w Toruniu jest to Osiedle 4 Pory Roku oraz w Bydgoszczy Osiedle Podniebne Ogrody.

Dynamiczny rozwój skutkował poszerzeniem oferty o powierzchnię biurową w budynku Lubicka Office przy ul. Lubickiej 53 w Toruniu oraz ekskluzywne domy z linią brzegową jeziora Nagus na toruńskim Rudaku.

Nowe mieszkania i nowe lokale usługowe oferowane przez spółkę wykonywane są zgodnie z zasadami najwyższej staranności oraz fachowości i dbałości o każdy szczegół. Zależy nam, aby każdy klient kupujący u nas swoje nowe mieszkanie nie tylko był z niego zadowolony, ale także aby mógł wolny od trosk cieszyć się życiem. Dzięki wieloletniemu funkcjonowaniu na rynku pierwotnym i związanym z tym doświadczeniem w sprzedaży nowych mieszkań w Toruniu oraz  w Bydgoszczy, nasza oferta odpowiada na rzeczywiste potrzeby osób poszukujących nowych mieszkań i zapewnia im komfortowe warunki do życia. .

Ponadto korzystając z długoletniej obecności w branży deweloperskiej, spółka zajmuje się także doradztwem, zarówno w stadium przygotowania inwestycji - diagnozując oferowane nieruchomości i opracowując strategię działania jak i podczas realizacji projektu, gwarantując przy tym wysoki profesjonalizm i efektywność. Przemawiają za nami długoletnie doświadczenie, dogłębna znajomość rynku krajowego oraz fachowość nie tylko w zakresie obsługi formalnej, prawnej i projektowej, ale również w prowadzeniu wielobranżowego nadzoru budowlanego.