Wyszukiwarka 3D
Monitoring osiedla
Monitoring osiedla
komórki lokatorskie
Komórki lokatorskie
okna trzyszybowe
Okna trzyszybowe
Wideodomofony w mieszkaniach
Wideodomofony
Windy cichobieżne
Windy cichobieżne
Rolety w każdym oknie
Rolety w każdym oknie
plac zabaw
Centralny plac zabaw
ogrody deszczowe
Ogrody deszczowe
niska zabudowa
Niska zabudowa
ogródki na parterze
Ogródki na parterze
izolacja akustyczna
Izolacja akustyczna
garaż podziemny
Garaż podziemny
Osiedle Podniebne Ogrody

 

NATURALNE POŁĄCZENIE Z OTOCZENIEM

Osiedle Podniebne Ogrody to projekt kompleksowego osiedla, które każdego dnia ma oferować swoim Mieszkańcom komfort życia. Pracując nad koncepcją osiedla, zespół projektowy sięgał do innowacyjnych rozwiązań proekologicznych. W efekcie powstało osiedle, które charakteryzuje się niską zabudową, z zachowanymi odległościami między budynkami. Zaprojektowane bryły, w zaproponowanym układzie pozwolą minimalizować hałasy z otoczenia przy jednoczesnym umożliwieniu wymiany powietrza.

Przez osiedle biegnie droga, dedykowana wyłącznie dla aut parkujących w halach garażowych. W takcie tworzenia rozwiązań komunikacyjnych przyznaliśmy priorytet ruchu pieszego na terenie całego osiedla dlatego w ramach szykan w jezdni planujemy nasadzić drzewa, które utrudnią pojazdom rozwinięcie większych prędkości.

 

CZĘŚCI WSPÓLNE SĄ WAŻNE

 

Jednym z najistotniejszych elementów osiedla jest projekt zagospodarowania terenu. Zgodnie z najnowszymi trendami i wymogami, zastosowane zostały takie rozwiązania jak zielone dachy, ogrody deszczowe (pozwalające na czasowe akumulowanie wód opadowych) oraz łąki kwietne. Dodatkowo tereny zielone zostaną zróżnicowane nasypami i skarpami, podkreślonymi odpowiednimi nasadzeniami krzewów i bylin.

Osiedle Podniebne Ogrody
Osiedle Podniebne Ogrody

 

 

KOMFORTOWE ROZKŁADY MIESZKAŃ

Aby wykorzystać atuty Osiedla Podniebne Ogrody, mieszkania wyposażone zostały w możliwie duże przeszklenia. Jednocześnie, chcąc zadbać o najwyższy komfort użytkowania, zaproponowane okna są trzyszybowe, o podwyższonym profilu akustycznym. Dodatkowo w ramach standardu oferujemy rolety w każdym oknie.

Pod każdym budynkiem znajdują się hale garażowe z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Zewnętrzne miejsca parkingowe usytuowane są wokół terenu osiedla. W parterze budynków, zlokalizowanych od strony ulicy Żwirki i Wigury, zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowe, które odpowiadać mają na potrzeby Mieszkańców osiedla.

Pierwszy piknik sąsiedzki
w Aeroklubie Bydgoskim

Termin realizacji budynków D E J - sierpień 2022 r.

Termin realizacji budynków H I M - maj 2023 r.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami klienta w biurach sprzedaży Apro Investment w Toruniu i Bydgoszczy.

Apro Investment Sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000041205,
NIP: 554-02-39-546, kapitał zakładowy 6.700.000,00 złotych.

 

Biuro w Bydgoszczy

Apro Investment Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 13
85-009 Bydgoszcz
biuro [at] apro.com.pl

Napisz wiadomość lub zostaw numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą.

Administratorem danych osobowych jest APRO Investment Sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz tutaj.