Domosonda

 

#DOMOSONDA

Wypełnij ankietę

 

10 000 zł
do wygrania.
Mnóstwo gwarantowanych korzyści!

Kto pyta, nie błądzi

Mieszkasz w Toruniu lub Bydgoszczy? A może chcesz przenieść się do jednego z tych pięknych miast Kujaw i Pomorza? W każdym z tych przypadków Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Od wielu lat budujemy mieszkania, a właściwie całe osiedla, trzymając się jednej prostej dewizy: ma się w nich dobrze mieszkać. Udaje nam się to osiągnąć nie tylko dzięki własnemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, ale przede wszystkim dzięki wsłuchiwaniu się w głos użytkowników. Rozmawiamy, słuchamy, poprawiamy i… ciągle chcemy wiedzieć więcej! Stąd pomysł na ankietę, a właściwie DOMOSONDĘ, która pomoże nam się rozwijać.

 

Domosonda

Domosonda

Biorąc udział w DOMOSONDZIE dopasowujesz swoje przyszłe mieszkanie do Twoich wyobrażeń o wygodnym życiu. Odpowiadając na 10 pytań, pozwalasz nam budować lepiej, czyniąc Toruń i Bydgoszcz miastami przyjaznymi swoim mieszkańcom. Dzieląc się pomysłami i marzeniami, dajesz sobie również szansę, by już niebawem je zrealizować dzięki gwarantowanemu rabatowi 2000 zł na zakup mieszkania w APRO i możliwości wygrania vouchera IKEA o wartości 10 000 zł.

Jak zdobyć rabat?

Poświęć nam, sobie i innym 10 minut i odpowiedz na 10 prostych pytań. Każdemu uczestnikowi DOMOSONDY w podziękowaniu oferujemy rabat w wysokości 2000 złotych na zakup mieszkania wybudowanego przez APRO.

Jak zdobyć 10 000 zł?

Kolejne 2-3 minuty przybliżą Cię do szansy na wygraną vouchera IKEI. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i odpowiesz na jedno pytanie konkursowe.

Zapraszamy
do DOMOSONDY
Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich opinii!

1 / 11

Ankieta jest w pełni anonimowa, chyba że zdecydujesz inaczej. Potrzebujemy jednak absolutnego minimum informacji o Tobie.

Mieszkam w: