Wyszukiwarka 3D
Strefa wspólnoty
Strefa wspólnoty
Klimatyzacja
Instalacja pod klimatyzację
Przestronne balkony
Przestronne balkony
Strefa relaksu na dachu
Strefa relaksu na dachu
Grzejniki kanałowe w salonach
Grzejniki kanałowe w salonach
Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne
Nowoczesna strefa wejściowa
Nowoczesna strefa wejściowa
Izolacja akustyczna
Izolacja akustyczna
Plac zabaw
Plac zabaw
Hala garażowa
Hala garażowa
Komórki lokatorskie
Komórki lokatorskie
Monitoring
Monitoring

Naszą wizję realizujemy pośród tętniących życiem obszarów, gdzie wszystko, co najbardziej potrzebne do funkcjonowania zawsze jest w zasięgu kilku kroków.

 

Budynek składa się z trzech brył.

Na dachu środkowej przewidziano zielony taras dostępny dla wszystkich mieszkańców. Zależy nam na kształtowaniu ekologicznej świadomości, dlatego w tej przestrzeni królować będzie łąka kwietna.

Relaks uprzyjemnią designerskie leżaki.

 

Liczy się wnętrze

 

Budynek składać się będzie ze 116 komfortowych mieszkań wykończonych w wysokim standardzie. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w instalację pod klimatyzację oraz rolety zewnętrzne w kolorze stolarki okiennej. Dodatkowym atutem są grzejniki kanałowe zamontowane w każdym z salonów. Dzięki temu rozwiązaniu aranżacja tej przestrzeni będzie czystą przyjemnością.

 

Części wspólne zostaną wykończone z niezwykłą dbałością o szczegóły. Surowa estetyka elewacji, będzie miała swoją kontynuację w loftowych elementach wykończenia klatek schodowych, przełamana jednak zostanie wszędobylską zielenią paneli z dekoracyjnego mchu oraz eleganckiej tapety z motywem dżungli. Tapety z tej serii to świat ręcznie malowanych lub rysowanych wzorów, który wprowadza sztukę do naszych wnętrz. Całości dopełnią eleganckie zabudowy w kolorze drewna.

 

 

Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa72

 

 

Nazwa budynku odnosi się bezpośrednio do istoty jego funkcjonowania.

Wierzymy, że przekazujemy w Wasze ręce miejsce, które zostanie Waszym domem, w którym stworzycie wspaniale funkcjonującą społeczność. Właśnie dlatego oddajemy Wam kilkadziesiąt metrów kwadratowych przestrzeni nazwanej Strefą Wspólnoty, w której odnajdziecie szereg funkcji, uprzyjemniających nawiązywanie relacji z sąsiadami. Przestrzeń ta znajduje się na parterze, zaraz przy wejściu do budynku. To Wy będziecie mogli zdecydować jaki ostatecznie kształt przybierze, jednak w każdej z zaproponowanych przez nas opcji odnajdziecie wiele możliwości.

 

 

Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72
Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami mieszkaniowymi w biurach sprzedaży Apro Investment w Toruniu i Bydgoszczy.

Apro Investment Sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000041205,
NIP: 554-02-39-546, kapitał zakładowy 6.700.000,00 złotych.

 

Biuro w Bydgoszczy

Apro Investment Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 13
85-009 Bydgoszcz
biuro [at] apro.com.pl

Napisz wiadomość lub zostaw numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą.

Administratorem danych osobowych jest APRO Investment Sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz tutaj.