Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych zrealizowanych inwestycji w Toruniu, Bydgoszczy i innych miastach w Polsce.

Największym wyróżnieniem dla działalności naszej spółki jest satysfakcja i uznanie naszych klientów. Profesjonalność naszych działań została potwierdzona przyznaniem w 2018 roku Grand Prix konkursie Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2017 o w kategorii: Budynki biurowe dla Lubicka Office

W 2018 roku Grand Prix konkursie Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2017 o w kategorii: Budynki Mieszkalne Wielorodzinne otrzymał apartamentowiec: Wozownia Apartamenty Jakuba.

W 2014 r. otrzymaliśmy wyróżnienia w toruńskim Konkursie Obiekt Roku w kategorii: Budynki Mieszkalne Wielorodzinne dla budynków A i B, zrealizowanych w ramach Osiedla 4 Sfery, zlokalizowanego w Toruniu przy ul. Winnica.

W roku 2011 spółka otrzymała Grand Prix w konkursie Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2011w kategorii budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne za realizację obiektu Dworcowa 13 w Bydgoszczy.

Nagroda ta jest potwierdzeniem prawidłowego kierunku w rozwoju działalności spółki. Projektując nowe osiedla zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wybór lokalizacji naszych inwestycji jest pogłębiony wnikliwą analizą potrzeb przyszłych mieszkańców.

Kolejnym wyróżnieniem jest przyznanie nagrody Grand Prix w konkursie Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2011 w kategorii budownictwo przemysłowe za obiekt hali produkcyjno-magazynowej dla Stolter Sp. z o.o. Nasza spółka zajmowała się koordynacją prac projektowych i prowadziła proces uzyskania pozwolenia na budowę.

 

 

image