Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych zrealizowanych inwestycji w Toruniu, Bydgoszczy i innych miastach w Polsce.
 
Zakończenie sprzedaży na Osiedlu 4 Sfery

7 lutego 2017r.

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy ostatnie mieszkanie na Osiedlu 4 Sfery. Z poczuciem satysfakcji z tytułu stworzenia ciekawej przestrzeni do życia łączącej wyjątkową lokalizację z wysmakowaną architekturą oraz przemyślanym zagospodarowaniem terenu, dziękujemy przede wszystkim klientom za powierzone zaufanie oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego jak to miejsce wygląda dzisiaj.
 
Nowe inwestycja na toruńskim osiedlu Mokre

1 września 2016r.

Rozpoczynamy kolejną inwestycję. Na toruńskim osiedlu Mokre realizujemy budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią usługowo biurową.

Na projektu „Kościuszki 66” składa się 11 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchniach od 48 m2 do 128 m2. Mieszkania zlokalizowane na ostatniej kondygnacji posiadają trasy, z czego największy ma powierzchnię 70 mkw.

W kondygnacji -1 budynku znajdują się 22 miejsca postojowe z komórkami lokatorskimi.

Kolejny etap Osiedla Zielonego 2

1 sierpnia 2016r.

Rozpoczęliśmy budowę kolejnego budynku w ramach oferty Osiedle Zielone 2.

Na II etap projektu „Osiedle Zielone 2” składa się 30 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchniach od 35 m2 do 80 m2. Mieszkania zlokalizowane na parterze budynku będą posiadały ogródki przydomowe, z których największy ma powierzchnię 62 mkw.

W kondygnacji -1 budynku znajdują się 34 miejsca postojowe z komórkami lokatorskimi.

Śniadanie na Trawie

1 sierpnia 2016r.

Jak co roku, jako sponsor, zapraszamy do udziału w Śniadaniu na Trawie.

Każdego roku, od samego rana, z niecodziennej możliwości korzystają dzieci z całego Starego Miasta — turlają się po trawie, grają w piłkę, rozkładają koce. Z godziny na godzinę dołączają do nich dorośli, ćwiczą jogę, tańczą capoierę, spotykają się ze znajomymi. Na trawniku pojawiają się kosze pełne owoców, przekąsek. Nad nimi unoszą się bańki mydlane… Wielu zostaje tu przez cały dzień, aż do wieczornego koncertu, spędzając czas na rozmowach, słuchając muzyki, biorąc udział w warsztatach dotyczących ekologii, zrównoważonego rozwoju, społecznej odpowiedzialności biznesu, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Dzieci spędzają czas z animatorami, uczą się budować domki dla owadów, dowiadują się, jak rośnie las i dlaczego trzeba dbać o pszczoły. To niepowtarzalny dzień w Toruniu. Święto mieszkańców i wszystkich tych, którym bliskie są ideały zrównoważonego rozwoju, którzy cenią przyjazne publiczne przestrzenie — takie jak pokryty trawą toruński Rynek.

Impreza cieszy się popularnością i sympatią, co roku około 8000 osób bierze udział w pikniku. Zdjęcia ze Śniadania pojawiają się mediach społecznościowych, fotoblogach, impreza jest zapowiadana i szeroko relacjonowana przez media lokalne, ale relacje pojawiały się także w TVN 24 i Programie 1 TVP („Teleexpress”).

Targi Mieszkaniowe Toruń

5 marca 2016 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w toruńskich Targach Mieszkaniowych „OD DZIAŁKI PO DOM”. Podczas targów przedstawimy 2 premiery: Nowe domy nad jeziorem Nagus w Toruniu oraz II etap Osiedla Zielonego II. Wszystkich serdecznie zapraszamy do Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 w sobotę i niedzielę 5 i 6 marca w godz. od 10.00 do 17.00

Zapraszamy na wystawę: Przełom / Architektura w Polsce po 1989 roku

17 września 2015r.

Zapraszamy na wystawę: Przełom / Architektura w Polsce po 1989 roku. W Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, w dniach 17 września – 22 listopada 2015 r. Na wystawie pokazana zostanie kolekcja makiet „Architektury-murator” dla Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, która prezentuje najważniejsze budynki, jakie powstały w Polsce po 1989 roku. Jako deweloper dbający o wysoki poziom architektoniczny budynków oraz świadomy znaczenia prowadzonej działalności dla rozwoju ładu przestrzennego miast, z entuzjazmem zostaliśmy głównym sponsorem przedmiotowej wystawy.

Wyróżnienie dla Osiedla 4 Sfery w konkursie Obiekt Roku

14 maja 2015 r.

Z dumą informujemy, iż budynki A i B zrealizowane w ramach Osiedla 4 Sfery otrzymały wyróżnienie w Konkursie Obiekt Roku w kategorii: Budynki Mieszkalne Wielorodzinne.

WILAM za 2014 rok w kategorii Mecenas Teatru

30 marca 2015r.

28 marca 2015 r. podczas uroczystej gali z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Zarząd spółki APRO Investment Sp. z o.o. odebrał od Dyrekcji Teatru im. Wilama Horzycy nagrodę WILAMA za rok 2014 w kategorii Mecenas Teatru.

 

Targi Mieszkaniowe Toruń

16 marca 2015r.

Zapraszamy na toruńskie targi mieszkaniowe, które odbędą się w dniach 21-22 marca 2015 w Centrum Targowym PARK w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3.

Targi Mieszkaniowe Bydgoszcz

9 marca 2015r.

Zapraszamy na 13 Bydgoskie Targi Mieszkaniowe, które odbędą się w dniach 14-15 marca 2015 w  Hali Artego Arena - obok Hali Łuczniczka, w godzinach od 10.00 do 17.00.

Kolejny budynek na Osiedlu Zielonym 2

4 listopada 2014r.

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy budowę kolejnego, trzeciego budynku na Osiedlu Zielonym 2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych o powierzchni od 34 do 74 m kw, każde z balkonem i komórką lokatorską w cenie.

Targi Mieszkaniowe Bydgoszcz

26 września 2014r.

Zapraszamy na bydgoskie targi mieszkaniowe, które odbędą się w dniach 18-19 października 2014 w  nowo wybudowanej Hali Artego Arena - obok Hali Łuczniczka.

Targi Mieszkaniowe Toruń

26 września 2014r.

Zapraszamy na toruńskie targi mieszkaniowe, które odbędą się w dniach 27-28 września 2014 w Centrum Targowym PARK w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3.

Nowa wyjątkowa inwestycja - WOZOWNIA Apartamenty Jakuba

15 września 2014r.

Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy prezentację naszej nowej inwestycji: WOZOWNIA Apartamenty Jakuba. Jest to wyjątkowy projekt, zlokalizowany na obrzeżach toruńskiej Starówki, oferujący nowe mieszkania w najwyższym standardzie. Więcej informacji na stronie www.apartamentyjakuba.pl

Mieszkania w programie MdM

7 lipca 2014r.

Przypominamy, iż wszystkie mieszkania dostępne w ofercie Osiedle Wyzwolenia i Osiedle Zielone 2 spełniają kryteria programu "Mieszkania dla Młodych"

Wiosenne Targi Mieszkaniowe- Bydgoszcz

15-16 marca 2014r.

W dniach 15-16 marca 2014 w bydgoskiej Hali Widowiskowo- Sportowej Łuczniczka odbędą się targi, podczas których, tradycyjnie już będzie można zapoznać się z ofertą lokalnego rynku nieruchomości. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach 10-17, wstęp jest bezpłatny. Więcej szczegółów na stronie www.sawo.pl

Odbiory mieszkań w Budynku B na Osiedlu Zielonym 2
Wyróżnienie na Targach

 5 października 2013r.

Mamy zaszczyt poinformować, że APRO Investment otrzymało Dyplom Jubileuszowy 10. Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy z wyrazami uznania i podziękowania za wieloletni wkład w tworzenie i rozwój Targów Mieszkaniowych oraz prezentację bogatej oferty rynkowej. Nagrodę odebrała Pani Prezes Katarzyna Kozieł

Jesienne Targi Mieszkaniowe

5-6 października 2013 r.

 W dniach 5-6 października, w godzinach 10-17 w Bydgoskiej Hali Łuczniczka odbędą się 10. Targi Mieszkaniowe- jesień 2013, na których zaprezentowana zostanie aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości.Nie za braknie na nich także  APRO INVESTMENT. Szczegółowy program targów można znaleźć na stronie http://www.sawo.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Spektakl dla dzieci Pippi Pończoszanka

15 czerwca 2013r. 

Serdecznie zapraszamy na spektakl dla dzieci „Pippi Pończoszanka” do Teatru im. WILAMA HORZYCY w Toruniu.
Premiera widowiska odbyła się 15 czerwca 2013r.
Spektakl w reżyserii Adama Biernackiego powstał w oparciu o powieść Astrid Lindgren pod tym samym tytułem. 
Sponsorem spektaklu jest Apro Investment Sp. z o.o.
Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://www.teatr.torun.pl/strona-220-pippi_ponczoszanka.html

Rozpoczęcie budowy Osiedla Wyzwolenia

2 kwietnia 2013r.

Na początku kwietnia rozpoczęła się budowa Osiedla Wyzwolenia w Starym Fordonie. Kompleks obejmować będzie dwa budynki mieszkalne wielorodzinne oraz pawilon handlowy. Planowany termin oddania do użytku obydwu budynków to 31 sierpnia 2014r.

Rozpoczęcie budowy Osiedla 4 Sfery

6 października 2012r.

Informujemy, że z dniem 6 października rozpoczęła się budowa budynków A i B na Osiedlu 4 Sfery. Generalnym Wykonawcą budynków będzie konsorcjum Lemar i Eco-Invest. Oddanie do użytku budynku A nastąpi pod koniec grudnia 2013r. Natomiast budynek B zostanie oddany do użytku pod koniec kwietnia 2014r

Osiedle 4 Sfery - pozwolenie na budowę, budynek B

28 sierpnia 2012r.
Uzyskaliśmy pozwolenie na budowę budynku B, który będzie realizowany w ramach Osiedla 4 Sfery. Obecnie finalizujemy zawieranie umów z klientami, którzy dokonali rezerwacji mieszkań. Budynki A i B na Osiedlu 4 Sfery będą realizowane przez jednego wykonawcę. We wrześniu poinformujemy o wyborze generalnego wykonawcy budynków.

 

Osiedle 4 Sfery - pozwolenie na budowę, budynek A

26 lipca 2012r.

Uzyskaliśmy ostateczne pozwolenie na budowę budynku A, który będzie realizowany w ramach Osiedla 4 Sfery. W chwili obecnej zawieramy umowy deweloperskie z nabywcami mieszkań. Trwają także rozmowy z potencjalnymi wykonawcami budynku.

 

Premiera w Teatrze im. Wilama Horzycy

26 czerwca 2012r.

W Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu odbyła się premiera recitalu "Marabut spektakl z piosenkami Stanisława Staszewskiego". Zapraszamy do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu artystycznym. Apro Investment jest jednym ze sponsorów tego spektaklu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z teatrem, w wyniku której powstaną kolejne równie interesujące projekty.

 

Rozpoczęcie budowy

5 czerwca 2012r.

Rozpoczęliśmy budowę budynku przy ul. Orląt Lwowskich w Toruniu. Oddanie budynku do użytku planowane jest w grudniu 2012r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu nowych lokali przeznaczonych na biura i usługi.