image

Prestiżowe mieszkania w centrum Torunia

Niewiele jest miast w Polsce, o których można powiedzieć, że ich historię tworzyli niezwykli ludzie. Spośród pięknych, zabytkowych miejsc, Toruń jest wyjątkowy. Jest inny, ponieważ wciąż odtwarza dyskretny rytm dawnego, spokojnego życia, wolny od wielkomiejskiego zgiełku. Wielkością tego miejsca jest to, iż pracowici i zgodni torunianie stworzyli sobie wspaniałe miejsce do życia. Na tym polega ich niezwykłość.

Historia to nie pojedyncze wydarzenia. To ciągłość. To proces, który trwa. Z szacunkiem wobec przeszłości tworzymy teraźniejszość.

Poszukiwanie sprzyjającego twórczej myśli miejsca w obrębie toruńskiej Starówki, to trend widoczny od kilku lat. To także cecha znamionująca niewielką grupę ludzi, zakochanych w tym mieście i wyczuwających jego niezwykłą moc. Ludzi rozumiejących, że fortuna i osobiste szczęście zazwyczaj idą w parze. Jednak chęć stworzenia sobie bezpiecznego, inspirującego lokum na Starówce oznacza w praktyce konieczność zakupu całej kamienicy oraz jej gruntowny remont. Dla wielu osób jest to bariera nie do pokonania.

Wozownia Apartamenty Jakuba jest pierwszą i jedyną inwestycją, która łączy możliwość zamieszkania lub urządzenia sobie biura w samym centrum Torunia. Zakup pojedynczego lokalu jest wyjątkową okazją dla ludzi przedsiębiorczych oraz ceniących sobie prywatność.

więcej informacji: apartamentyjakuba.pl

TORUŃ
image 01 WOZOWNIA
UL. JAKUBA 10 - 12
image
image
image
image
image
image
image