Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych zrealizowanych inwestycji w Toruniu, Bydgoszczy i innych miastach w Polsce.

Apro Investment angażuje się we wspieranie różnych inicjatyw sportowych. Podejmowane przez nas działania w ramach sponsoringu mają na celu budowę marki i wzmacnianie jej świadomości na rynku.  Poprzez sponsoring chcemy także zachęcić społeczeństwo, w tym także naszych klientów, do aktywnego spędzania wolnego czasu i sportowego trybu życia.

Nieprzerwanie od wielu lat, z dumą wspieramy Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu.

Od niemal początku istnienia spółki wspieramy także aktywnie środowisko żużlowe w województwie kujawsko-pomorskim. Jesteśmy sponsorem toruńskiego klubu żużlowego. Zaangażowanie to jest traktowane przez nas jako długotrwałe wsparcie strategii biznesowej. Z satysfakcją, począwszy od 2016 roku, wspieramy indywidualnie Pawła Przedpełskiego, wtedy juniora, a dzisiaj jednego z ważniejszych filarów naszej drużyny.

Od 2012 roku regularnie wspieramy toruński Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża, poprzez udział w Akcji Charytatywnej "Podaruj Dzieciom Serce".

Z okazji obchodzonego na początku czerwca Dnia Ochrony Środowiska rokrocznie Pracownia Zrównoważonego Rozwoju zamienia toruński Rynek w wielki trawnik. Na nim spotykają się mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego, a także — coraz liczniejsi — przyjezdni z innych części Polski. Wspieramy tą inicjatywę od 2015 roku.

W 2017 roku podjęliśmy współpracę z Danielem Blinem. 16-letni toruńczyk szturmem zdobył trofea w Pucharze Polski Superstock 300 oraz Pucharze Europy klasy Stocksport, a warto dodać że był to jego pierwszy sezon. 

Pomożemy Ci spełnić     twoje marzenia.