image

Oferta najmu powierzchni biurowych i użytkowo-handlowych w Lubicka Office. Budynek położny jest w bardzo dogodnej lokalizacji przy trasie krajowej nr 15 w kierunku Warszawy i Olsztyna oraz nr 80 w kierunku Bydgoszczy, Szczecina. W niedalekiej odległości do mostu im. Gen. Zawackiej w kierunku autostrady A1 oraz Łodzi, Poznania. Lokalizacja w Śródmieściu Torunia powoduje bardzo dobre skomunikowanie komunikacją miejską, co jest bardzo ważnym elementem dla potencjalnych klientów jak i pracujących w nim osób.

Biurowiec położny jest na działce o pow. 2.793 m2, każda kondygnacja ma 870 m2 powierzchni, łącznie powierzchnia Biurowca wynosi 4.350 m2. Na parterze przewidziane są powierzchnie usługowo – handlowe dostępne bezpośrednio z zewnątrz, z możliwością powiązania z wnętrzem budynku oraz wejście główne do Biurowca wraz z recepcją oraz monitoring z ochroną.

Kondygnacje: pierwsza, druga i trzecia są to powierzchnie biurowe. Pierwsze piętro zaprojektowano dla mniejszych powierzchni od 50 m2, natomiast drugie i trzecie piętro jako „open space”. Powierzchnia działki oraz garaż podziemny zapewniają obsługę parkingową dla Biurowca, dodatkową możliwość parkowania zapewnia parking marketu zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie.

Biurowiec charakteryzuje się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie monitoringu, ogrzewania, klimatyzacji, jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Udogodnienia dla pracujących w nim osób to: wszystkie pomieszczenia doświetlone światłem dziennym, otwierane okna, na każdej kondygnacji pomieszczenia kuchenne oraz higieniczno-
sanitarne, lunch bar, stojaki na rowery, możliwość ładowania samochodów elektrycznych.

TORUŃ
image 01 LOKALE USŁUGOWE i BIUROWE
UL. LUBICKA 53
image
image