image
  /  11 środa 2018


Zorganizowanie atrakcyjnej wycieczki dla dziecka jest zawsze sporym wyzwaniem! Czy atrakcje w Toruniu mogą konkurować z najnowszymi grami komputerowymi? Czy nasze miasto potrafi spełnić rygorystyczne wymogi młodego pokolenia? Aktualnym mieszkańcom, jak i osobom, które planują osiedlić się w Toruniu polecamy najciekawsze atrakcje, które warto pokazać zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym dzieciom.

Planetarium Toruń – Centrum Popularyzacji Kosmosu
W mieście Kopernika nie mogło zabraknąć Planetarium. Jeśli Twoje dzieci mają powyżej czterech lat, możesz śmiało pokazać im, co w kosmosie piszczy. Przygotujcie się na ok. 40-minutowy seans z widowiskową projekcją 360D i dźwiękowymi efektami specjalnymi. Przestrzenny wizerunek nieba, z gęsto rozsianymi gwiazdami układającymi się w rozmaite konstelacje to fascynujący widok nie tylko dla dzieci. Młodzi i starsi użytkownicy mają szansę w krótkim czasie dobrze poznać zjawiska zachodzące w przestrzeni kosmicznej – zaćmienia Słońca, zmieniające się fazy Księżyca, spektakularne mgławice czy układ planet w pasie zodiakalnym. A kiedy kosmiczna podróż dobiegnie końca, możecie udać się do Geodium na interaktywną wystawę poświęconą naszej planecie.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Maluchy ciekawe świata i zadające setki pytań dziennie poczują się tu jak ryba w wodzie. Centrum Nowoczesności zaprasza na siedem wystaw stałych: „Wahadło Foucaulta”, „O obrotach”, „Rzeka”, „przeżycie”, „przeBudowa”, ”… To takie proste!” oraz „IDEE”. W Młynie Wiedzy Twoje dziecko będzie uczestniczyło w kreatywnych doświadczeniach i zabawach, rozwijających sprawność ruchową oraz intelektualną. To także okazja do bliższego poznania Torunia – wystawy nawiązują m.in. do odkrycia Kopernika i nadwiślańskiego położenia miasta. Jeśli zatem jesteś zwolennikiem „nauki przez zabawę”, Młyn Wiedzy to doskonały pomysł na pouczającą rozrywkę dla Twojej pociechy.

Żywe Muzeum Piernika
Twoje dziecko protestuje na sam dźwięk słowa „muzeum”? Tym razem będzie inaczej! W odróżnieniu od typowej placówki tego rodzaju, zwiedzanie Żywego Muzeum Piernika nie polega na biernym przyglądaniu się mniej lub bardziej ciekawym eksponatom. Muzeum przygotowało atrakcyjne widowiska rozgrywające się w tradycyjnej scenografii. Twoje dziecko będzie z zainteresowaniem przyglądać się procesowi wyrobu słynnego toruńskiego piernika. Animatorzy zachęcają zwiedzających do wyrabiania i ozdabiania ciasta, wciągając we wspólną zabawę całą rodzinę. Podczas wizyty w muzeum można zaopatrzyć się w pamiątki – kubki, fartuchy, foremki do ciasta i oczywiście, pyszne pierniki.

Dom Legend Toruńskich
Jeśli Twoje dziecko chętnie wciela się w różne role i uwielbia świat baśni, pierwsza wizyta w Domu Legend Toruńskich z pewnością nie będzie Waszą ostatnią. Interaktywne widowiska teatralne to znakomita rozrywka wciągająca dzieci i dorosłych, a zarazem pouczająca lekcja historii. W trakcie seansu poznacie aż sześć legend, ponadto sami wcielicie się w role zaproponowane przez animatorów. Biorąc czynny udział w pokazach, Twoje dziecko nie tylko zyska więcej odwagi i pewności siebie, ale również lepiej pozna historyczne dziedzictwo swojego miasta.

 Atrakcje Torunia
Rozpoczęcie budowy
  /  05 wtorek 2012
Rozpoczęliśmy budowę budynku przy ul. Orląt Lwowskich w Toruniu. Oddanie budynku do użytku planowane jest w grudniu 2012r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu nowych lokali przeznaczonych na biura i usługi.
Premiera w Teatrze im. Wilama Horzycy
  /  26 wtorek 2012
W Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu odbyła się premiera recitalu "Marabut spektakl z piosenkami Stanisława Staszewskiego". Zapraszamy do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu artystycznym. Apro Investment jest jednym ze sponsorów tego spektaklu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z teatrem, w wyniku której powstaną kolejne równie interesujące projekty.
© APRO INVESTMENT Sp. z o.o. ul. Moniuszki 39 87-100 Toruń Tel. 056/657 66 55 Fax. 056/657 66 57 apro@apro.com.pl*AGENCJA REKLAMOWA SALMO DESIGN