image
  /  05 piątek 2018

Pogoda, mimo iż nie zachęca do wyjścia z domu i skorzystania z rekreacji, ważne aby nie rezygnować z aktywności fizycznej mimo niesprzyjającej pogody. Poniżej przedstawiamy listę propozycji dla mieszkańców Bydgoszczy ze sportowym zacięciem.

 

Ośrodek Rekreacji Konnej
Gdzie: Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek, ul. Konna 10
Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem. Znajdują się tu m.in. padoki, boksy na kilkadziesiąt koni, hipodrom, powozownia i ujeżdżalnie. Początkujący mogą zapisać się na lekcje jazdy konnej, a dla osób bardziej doświadczonych organizowane są rozmaite zawody i turnieje. Można sprawdzić swoje umiejętności w skokach przez przeszkody i w powożeniu zaprzęgiem, a nawet spróbować sił w rzucie podkową.

Centrum Wspinaczkowe Spider
Gdzie: ul. Świecka 8
Amatorzy wspinaczki nie mogą nie odwiedzić tego miejsca. W 2017 roku Centrum zostało rozbudowane o nową halę o powierzchni 250 m2 i wysokości 11 m, tym samym zyskując miano największego tego typu obiektu w regionie i jednego z najnowocześniejszych w kraju. W „Pająku” mamy możliwość skorzystania z ok. 50 tras wspinaczkowych o zróżnicowanej skali trudności oraz ponad 20 torów o długości 11-14 m. Na potrzeby boulderingu (wspinaczki bez asekuracji) przygotowano ściankę o wysokości 4,5 m.

Wakepark
Gdzie: Myślęcinek, obok skateparku i ogrodu botanicznego
Bydgoszcz nie zaniedbuje również zwolenników sportów wodnych. Poza wyciągiem mamy tu do dyspozycji przeszkody, dzięki którym wakeboard jest jeszcze bardziej fascynujący i widowiskowy. Oczywiście ośrodek oferuje wypożyczenie desek w różnym rozmiarze oraz akcesoriów zapewniających bezpieczne uprawianie sportu – pianek, kasków i kamizelek wypornościowych. Na terenie wakepark’u znajdują się również boiska do siatkówki plażowej, zatem w jednym miejscu mamy mnóstwo możliwości do aktywnego spędzenia czasu.

Pojazdy wodne
Gdzie: Przystań Bydgoszcz, Klub Sportów Wodnych Bydgoszcz Brdyujście
Kolejna propozycja dla osób, które chętnie porzucają stały ląd na rzecz rekreacji w wodzie. W Przystani Bydgoszcz możemy skorzystać z kajaków i łodzi turystycznych, piróg, smoczych łodzi oraz typowych rowerów wodnych z napędem „nożnym”. Natomiast ośrodek KSW Brdyujście oferuje darmowe wypożyczenie sprzętu. Ze względu na duże zainteresowanie, warto robić wcześniejsze rezerwacje. Tutaj mamy do dyspozycji cztery rowery wodne, a pływanie odbywa się po Torze Regatowym.

Kartodrom Bydgoski
Gdzie: ul. Fordońska 116
Fani szybkiej jazdy i adrenaliny nie mogą ominąć toru kartingowego. Ośrodek udostępnia ponad 1000 metrów toru o szerokości 8-10 metrów, na którym możemy wypróbować nasz motocykl, quad, skuter, gokart i samochód osobowy. Jeśli nie dysponujemy własnym pojazdem, możemy wypożyczyć gokarty. Istnieje też możliwość rezerwacji toru na wyłączność.

Jak widzisz, Bydgoszcz nie daje szans na rozleniwienie! A to tylko część oferty rekreacyjnej miasta…


 miasto Bydgoszcz, aktywność, sport
Rozpoczęcie budowy
  /  05 wtorek 2012
Rozpoczęliśmy budowę budynku przy ul. Orląt Lwowskich w Toruniu. Oddanie budynku do użytku planowane jest w grudniu 2012r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu nowych lokali przeznaczonych na biura i usługi.
Premiera w Teatrze im. Wilama Horzycy
  /  26 wtorek 2012
W Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu odbyła się premiera recitalu "Marabut spektakl z piosenkami Stanisława Staszewskiego". Zapraszamy do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu artystycznym. Apro Investment jest jednym ze sponsorów tego spektaklu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z teatrem, w wyniku której powstaną kolejne równie interesujące projekty.
© APRO INVESTMENT Sp. z o.o. ul. Moniuszki 39 87-100 Toruń Tel. 056/657 66 55 Fax. 056/657 66 57 apro@apro.com.pl*AGENCJA REKLAMOWA SALMO DESIGN