image
  /  12 czwartek 2017

Czym wyróżniają się miejsca przyjazne maluchom i ich mamom? To widać już na pierwszy rzut oka. Po wejściu do takiej placówki nie mamy wątpliwości, że otoczenie jest przystosowane do zabawy i pielęgnacji dziecka. Prym wiodą różnego rodzaju restauracje, dzięki którym rodzina może zjeść wspólny posiłek również poza domem. Rodzice mogą spędzić czas wspólnie, a zarazem mieć dziecko na oku. Jednak coraz częściej również inne obiekty usługowe wychodzą naprzeciw macierzyństwu – kąciki dla dzieci pojawiają się w aptekach, bankach, centrach handlowych, a nawet bibliotekach. Również w Bydgoszczy nie brakuje takich miejsc, więc podpowiadamy, gdzie je znaleźć.

Restauracja Sowa (ul. Mostowa 4) – lokal zapewnia wydzielony kącik dla dzieci wyposażony w kolorowe stoliki, krzesełka i zabawki. Ponadto w restauracji znalazło się wygodne pomieszczenie z przewijakiem dla niemowląt. Lokal uzyskał tytuł „Miejsca przyjaznego dzieciom”.

Karczma Rzym (ul. Grunwaldzka 309) – w tej restauracji żadnemu dziecku nie grozi nuda! Pomieszczenie zaadaptowane na „Figloraj” to bajecznie kolorowa przestrzeń z zabawkami, grami i sprzętami aktywizującymi malucha do ruchu. Nie zabrakło tu bujaków, zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, a nawet niewielkiej ścianki wspinaczkowej. Dzięki bogatej ofercie lokal uzyskał certyfikat „Okiem Mamy” przyznawany miejscom przyjaznym rodzinie.

Restauracja 3v6 (ul. 3 Maja 6) – restauracja organizuje Niedzielne Obiady Rodzinne (godz. 13-17), w czasie których zapewnia kącik zabaw, upominki dla dziecka, bezpieczne krzesełka, a nawet możliwość wynajęcia opiekunki. Ponadto lokal zadbał o wygodny dojazd z wózkiem i ustronne miejsce do przewijania i karmienia. Starsze dzieci mogą też skorzystać z ciekawych atrakcji np. małpiego gaju i kącika gier.

Centrum Handlowe Rondo (ul. Kruszwicka) – obiekt dysponuje specjalnym pokojem do przewijania i karmienia niemowląt, toalety są wyposażone w bezpieczne nakładki dla dzieci. W galerii rozmieszczone są również bujaki, a w restauracji znajdują się stoliki ze specjalnymi krzesełkami dla maluchów. Centrum wygrało konkurs „Miejsce przyjazne rodzinom”.

Multikino (ul. Ferdynanda Focha 48) – kino oferuje duże udogodnienia dla dziecka m.in. zabawki, specjalne meble, miejsca odpowiednie dla maluchów. Ponadto na seansach dla dzieci do lat trzech można skorzystać z akcesoriów do przewijania: przewijaka, pieluszek i chusteczek dla niemowląt.
Banki – o kąciki dla dzieci zadbano w Banku Spółdzielczym i Banku Zachodnim WBK. Zadbane i schludnie wykończone pomieszczenia są wyposażone w taki sposób, aby zaabsorbować dziecko na czas wizyty mamy w banku, a zarazem nie zatrzymywać na dłużej niż to konieczne.

W Bydgoszczy znajdziemy też mnóstwo atrakcji skierowanych do najmłodszych. Wśród nich warte uwagi są:

  • papugarnia,
  • ogród zoologiczny,
  • Park Rozrywki w Myślęcinku,
  • Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park,
  • muzeum Mydła i Historii Brudu.

Jeszcze kilkanaście lat temu mama z dzieckiem nie mogła liczyć na udogodnienia w placówkach usługowych i handlowych, w związku z czym albo zostawała z dzieckiem w domu, albo musiała polegać na opiekunce. Dziś mamy doczekały się specjalnej oferty również w Bydgoszczy. Dzięki temu mogą tu swobodnie załatwiać codzienne sprawy lub wyjść na obiad z mężem czy przyjaciółkami, bez obaw o to, że dziecko będzie się nudzić.

Rozpoczęcie budowy
  /  05 wtorek 2012
Rozpoczęliśmy budowę budynku przy ul. Orląt Lwowskich w Toruniu. Oddanie budynku do użytku planowane jest w grudniu 2012r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu nowych lokali przeznaczonych na biura i usługi.
Premiera w Teatrze im. Wilama Horzycy
  /  26 wtorek 2012
W Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu odbyła się premiera recitalu "Marabut spektakl z piosenkami Stanisława Staszewskiego". Zapraszamy do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu artystycznym. Apro Investment jest jednym ze sponsorów tego spektaklu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z teatrem, w wyniku której powstaną kolejne równie interesujące projekty.
© APRO INVESTMENT Sp. z o.o. ul. Moniuszki 39 87-100 Toruń Tel. 056/657 66 55 Fax. 056/657 66 57 apro@apro.com.pl*AGENCJA REKLAMOWA SALMO DESIGN