image
  /  14 poniedziałek 2017

Dodatki, dzięki którym w salonie zapanuje wakacyjna atmosfera:

Meble i dekoracje z naturalnych materiałów – takie wyposażenie sprawia wrażenie „oddychającego” i prawdziwie wakacyjnego. Rattanowe fotele są nie tylko wygodne, ale i wpasują się w aranżację Hampton, odzwierciedlającą styl zamożnych nowojorczyków odpoczywających na Long Island. Wiklinowe kosze i jutowy dywanik nadadzą wnętrzu marynistyczny look, z kolei lniane zasłony i obrusy podkreślą lekkość aranżacji. Warto skusić się na płócienne tekstylia w odcieniu ultramaryny, w ten sposób stworzymy subtelną aluzję do wzburzonego morza.Dodatki w stylu etno
– feeria barw i charakterystyczne formy inspirowane mieszanką kultur przypomną nam o dalekich podróżach. Aby stworzyć klimat etno wystarczą nam proste dodatki - dywan w azteckie wzory, kolorowe poduszki i marokańskie lampiony. Odważni mogą postawić na kominku autentyczną maskę afrykańską lub zawiesić na ścianie orientalny kilim.

Pamiątki z wakacji – budzą pozytywne wspomnienia i nadają wnętrzu wakacyjny koloryt. Rozstawmy je tam, gdzie brakuje dekoracji np. na parapecie, gzymsie kominka, półce nad ekranem TV. Najlepiej wybierać pamiątki unikatowe, ręcznie wykonane przez lokalnych rzemieślników lub silnie związane z miejscem naszej podróży.

Rośliny, kamienie i drewno – naturalne dekoracje to dobry kierunek na lato. Na urlopieniejednokrotnie obcujemy z przyrodą, zatem w domu również nie powinniśmy od niej uciekać. Im więcej roślin tym lepiej! Wnętrze sprawi wrażenie odświeżonego i optymistycznego. Najlepszy efekt dadzą gatunki egzotyczne – juka, dracena, anturium. Dekoracje z kamieni i patyków znajdziemy w kwiaciarniach i sklepach z rękodziełem.

Botaniczne grafiki – to kolejne odwołanie do natury, które wniesie nieco egzotyki do aranżacji. Na plakatach i oprawionych rysunkach powinny znaleźć się duże, zielone liście i bajeczny flower-power, dzięki temu poczujemy się jak w sercu ogrodu botanicznego lub tropikalnej dżungli.

"Nie poprzestawajmy na jednym obrazku – stwórzmy całą galerię plakatów i grafik w różnym rozmiarze, najlepiej wykorzystując do tego białą ścianę."

Dodatki marynistyczne – chyba nie ma bardziej wakacyjnego, a zarazem wszechstronnego stylu, który tak wdzięcznie prezentowałby się w każdym wnętrzu. Aranżacja nie musi być dosłowna. Wystarczy niebieski dywanik, kobaltowy pokrowiec na fotel lub zasłony w biało-niebieskie pasy. Na czas wakacji warto jednak skusić się na stolik w formie drewnianej skrzyni, obrazy marynistyczne, a nawet dekorację w kształcie steru.

Hamak, fotel brazylijski – czyli sprzęty, które jednoznacznie kojarzą nam się z wakacyjnym luzem, wygodą i relaksem. Dawniej zarezerwowane wyłącznie na dwór i na taras, dziś coraz częściej stanowią stałe wyposażenie salonu. Tym bardziej, że współczesne fotele wiszące to meble ekskluzywne o misternym designie, doskonale korespondujące z nowoczesnymi trendami.

Rozpoczęcie budowy
  /  05 wtorek 2012
Rozpoczęliśmy budowę budynku przy ul. Orląt Lwowskich w Toruniu. Oddanie budynku do użytku planowane jest w grudniu 2012r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu nowych lokali przeznaczonych na biura i usługi.
Premiera w Teatrze im. Wilama Horzycy
  /  26 wtorek 2012
W Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu odbyła się premiera recitalu "Marabut spektakl z piosenkami Stanisława Staszewskiego". Zapraszamy do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu artystycznym. Apro Investment jest jednym ze sponsorów tego spektaklu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z teatrem, w wyniku której powstaną kolejne równie interesujące projekty.
© APRO INVESTMENT Sp. z o.o. ul. Moniuszki 39 87-100 Toruń Tel. 056/657 66 55 Fax. 056/657 66 57 apro@apro.com.pl*AGENCJA REKLAMOWA SALMO DESIGN