image
  /  11 środa 2018
Zorganizowanie atrakcyjnej wycieczki dla dziecka jest zawsze sporym wyzwaniem! Czy atrakcje w Toruniu mogą konkurować z najnowszymi grami komputerowymi? Czy nasze miasto potrafi spełnić rygorystyczne wymogi młodego pokolenia?
 Atrakcje Torunia
  /  15 czwartek 2018
Mikołaj Kopernik to największe logo Torunia, rozsławiające miasto daleko poza granicami Polski. Nic dziwnego – w końcu jego rewolucyjne dzieło O obrotach sfer niebieskich zapoczątkowało nową erę w astronomii, zmieniając historię nauki i sposób, w jaki wszyscy patrzymy na świat. Jednak Toruń to nie tylko Kopernik! Jakie jeszcze osobistości pochodzące z naszego miasta powinien znać każdy Polak, a zwłaszcza Torunianin?
 atrakcje toruń ludzie
  /  15 czwartek 2018
Katedra pod wezwaniem św. Marcina i Mikołaja to sakralna duma Bydgoszczy. Ceglany budynek wzniesiony zgodnie z zasadami architektury gotyckiej zachwyca bogactwem wystroju. Uwagę wiernych i zwiedzających skupia „serce” katedry – ołtarz Matki Bożej Pięknej Miłości z gotycko-renesansowym obrazem Madonny z Różą. Wzrok każdego przybysza zatrzyma się na dłużej także na ołtarzach bocznych, rokokowych ambonach, barokowych konfesjonałach, pięknie rzeźbionych stallach i witrażach. Niemniej, Katedra św. Marcina i Mikołaja to nie jedyne godne uwagi miejsce na historycznej mapie Bydgoszczy. Co jeszcze trzeba zobaczyć w tym niezwykłym mieście?
 bydgoszcz zabytki miasto
Targi "Od Działki Po Dom 2018"
  /  13 wtorek 2018
Dziękujemy za wizytę i czas poświęcony na rozmowę z nami podczas targów w Centrum Targowym PARK w Toruniu 10 i 11 marca. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
 tragi toruń deweloper, apro
  /  15 czwartek 2018
Myślisz, że małe mieszkanie to beznadziejny przypadek? W takim razie czas zmienić swoje nastawienie. Weź pod uwagę atuty skromnego metrażu. Możesz urządzić wnętrze z zastosowaniem wysokiej jakości mebli i materiałów wykończeniowych, a koszt aranżacji wciąż będzie akceptowalny.
 wnętrze, porady, apro
  /  05 piątek 2018
Moda na bycie aktywnym nie mija wraz z spadkiem temperatury. Wręcz przeciwnie. Właśnie teraz powinniśmy starać się by rozruszać mięśnie, rozgrzać zmęczone ciało i wzmocnić wytrzymałość swojego organizmu.
 miasto Bydgoszcz, aktywność, sport
  /  07 wtorek 2017
Projektując wystrój kuchni często zapominamy, że to pomieszczenie o stricte użytkowym charakterze. Skupiamy się na estetyce – dobieramy efektowne płytki, zlecamy wykonanie szafek na wymiar, inwestujemy w nowoczesne sprzęty. Ale czy zastanawiamy się nad stworzeniem ergonomicznego stanowiska do przyrządzania i gotowania posiłków? Sprawdźmy zatem, jak zaplanować nie tylko ładną, ale i funkcjonalną kuchnię.
 deweloper kuchnia, apro toruń, porady mieszkaniowe, piekna kuchnia
  /  12 czwartek 2017
Ze względu na liczne walory kulturowo-turystyczne, Toruń nikomu nie pozostawi uczucia niedosytu – zarówno stałym mieszkańcom, jak i przyjezdnym. Jednak by w pełni docenić magię tego miasta, trzeba poznać je od podszewki. Podpowiadamy, od czego zacząć. Oto pięć miejsc, do których warto wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi w wolnym czasie.
  /  12 czwartek 2017
Czym wyróżniają się miejsca przyjazne maluchom i ich mamom? To widać już na pierwszy rzut oka. Po wejściu do takiej placówki nie mamy wątpliwości, że otoczenie jest przystosowane do zabawy i pielęgnacji dziecka.
  /  02 poniedziałek 2017
Domowa atmosfera i ponadczasowy styl – tak w wielkim skrócie można opisać styl śródziemnomorski. Choć w Polsce nie cierpimy na nadmiar słońca i daleko nam do klimatu południowej Europy, chętnie urządzamy mieszkania według tego trendu. Czym nas intryguje i dlaczego tak łatwo odnajdujemy się w jego otoczeniu?
 stylowe mieszkanie, uzadzanie mieszkania, wystrój wnetrza, apro
  /  25 poniedziałek 2017
Na forach internetowych Torunianie najczęściej określają swoje miasto jako piękne, przyjemne, fascynujące, bezpretensjonalne i klimatyczne, a niektórzy piszą wręcz, że jest idealne. Trudno spotkać głosy niezadowolenia czy rozczarowania Toruniem. Przeciwnie – mieszkańcy jak lew bronią jego chwały i dobrego imienia. Z czego wynika ten fenomen? Sprawdźmy.
 Toruń, deweloper, atrakcje
  /  30 środa 2017
Wolny weekend i rodzinka w komplecie? Warto skorzystać z tej sposobności i zorganizować rozrywkę w familijnym gronie. Zwłaszcza, że w Bydgoszczy nie sposób się nudzić! Poniżej przedstawiamy krótką ściągawkę miejsc atrakcyjnych zarówno dla dorosłych, jak i pociech w każdym wieku.
 bydgoszcz  /  
 bydgoszcz atrakcje, życie, miasto, livestyle
  /  24 czwartek 2017
Toruń uzyskał prawa miejskie w 1233 roku. Jest więc jednym z najstarszych miast Polski. Większość zabytków zachowała się w doskonałym stanie, co zostało docenione przez UNESCO.
 apro, toruń  /  
 toruń, miasto, historia,unesco
  /  14 poniedziałek 2017
Lato to pora optymizmu, ekscytujących wojaży i relaksu, dlatego aranżacja naszego mieszkania nie powinna być zbyt zachowawcza ani przytłaczająca. Burgundowe zasłony zostawmy na jesień, a ciężkie pledy zarezerwujmy na zimowe mrozy. W lipcu i sierpniu możemy sobie pozwolić na drobne szaleństwo, niekoniecznie zgodne z tym, co proponują nam światowi designerzy.
Sprawdź ofertę mieszkań w programie MDM
  /  11 piątek 2017
Skontaktuj się z naszymi doradcami i zapytaj o aktualną ofertę mieszkań w programie MDM. Posiadamy takie mieszkania zarówno w Bydgoszczy jak i Toruniu.
Zakończenie sprzedaży na Osiedlu 4 Sfery
  /  07 wtorek 2017
W dniu dzisiejszym przekazaliśmy ostatnie mieszkanie na Osiedlu 4 Sfery. Z poczuciem satysfakcji z tytułu stworzenia ciekawej przestrzeni do życia łączącej wyjątkową lokalizację z wysmakowaną architekturą oraz przemyślanym zagospodarowaniem terenu, dziękujemy przede wszystkim klientom za powierzone zaufanie oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego jak to miejsce wygląda dzisiaj.
Nowe inwestycja na toruńskim osiedlu Mokre
  /  01 czwartek 2016
Rozpoczynamy kolejną inwestycję. Na toruńskim osiedlu Mokre realizujemy budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią usługowo biurową. Na projekt „Kościuszki 66” składa się 11 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchniach od 48 m2 do 128 m2. Mieszkania zlokalizowane na ostatniej kondygnacji posiadają trasy, z czego największy ma powierzchnię 70 mkw. W kondygnacji -1 budynku znajdują się 22 miejsca postojowe z komórkami lokatorskimi.
Śniadanie na Trawie
  /  01 poniedziałek 2016
Jak co roku, jako sponsor, zapraszamy do udziału w Śniadaniu na Trawie.
Kolejny etap Osiedla Zielonego 2
  /  01 poniedziałek 2016
Rozpoczęliśmy budowę kolejnego budynku w ramach oferty Osiedle Zielone 2.Na II etap projektu „Osiedle Zielone 2” składa się 30 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchniach od 35 m2 do 80 m2. Mieszkania zlokalizowane na parterze budynku będą posiadały ogródki przydomowe, z których największy ma powierzchnię 62 mkw.W kondygnacji -1 budynku znajdują się 34 miejsca postojowe z komórkami lokatorskimi.
Targi Mieszkaniowe Toruń
  /  05 sobota 2016
Zapraszamy do wzięcia udziału w toruńskich Targach Mieszkaniowych „OD DZIAŁKI PO DOM”. Podczas targów przedstawimy 2 premiery: Nowe domy nad jeziorem Nagus w Toruniu oraz II etap Osiedla Zielonego II. Wszystkich serdecznie zapraszamy do Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 w sobotę i niedzielę 5 i 6 marca w godz. od 10.00 do 17.00
Zapraszamy na wystawę: Przełom / Architektura w Polsce po 1989 roku
  /  17 czwartek 2015
Zapraszamy na wystawę: Przełom / Architektura w Polsce po 1989 roku. W Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, w dniach 17 września – 22 listopada 2015 r. Na wystawie pokazana zostanie kolekcja makiet „Architektury-murator” dla Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, która prezentuje najważniejsze budynki, jakie powstały w Polsce po 1989 roku. Jako deweloper dbający o wysoki poziom architektoniczny budynków oraz świadomy znaczenia prowadzonej działalności dla rozwoju ładu przestrzennego miast, z entuzjazmem zostaliśmy głównym sponsorem przedmiotowej wystawy.
Wyróżnienie dla Osiedla 4 Sfery w konkursie Obiekt Roku
  /  14 czwartek 2015
Z dumą informujemy, iż budynki A i B zrealizowane w ramach Osiedla 4 Sfery otrzymały wyróżnienie w Konkursie Obiekt Roku w kategorii: Budynki Mieszkalne Wielorodzinne.
WILAM za 2014 rok w kategorii Mecenas Teatru
  /  30 poniedziałek 2015
28 marca 2015 r. podczas uroczystej gali z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Zarząd spółki APRO Investment Sp. z o.o. odebrał od Dyrekcji Teatru im. Wilama Horzycy nagrodę WILAMA za rok 2014 w kategorii Mecenas Teatru.
Targi Mieszkaniowe Bydgoszcz
  /  09 poniedziałek 2015
Zapraszamy na toruńskie targi mieszkaniowe, które odbędą się w dniach 21-22 marca 2015 w Centrum Targowym PARK w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3.
Kolejny budynek na Osiedlu Zielonym 2
  /  04 wtorek 2014
W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy budowę kolejnego, trzeciego budynku na Osiedlu Zielonym 2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych o powierzchni od 34 do 74 m kw, każde z balkonem i komórką lokatorską w cenie.
Targi Mieszkaniowe Toruń
  /  26 piątek 2014
Zapraszamy na bydgoskie targi mieszkaniowe, które odbędą się w dniach 18-19 października 2014 w nowo wybudowanej Hali Artego Arena - obok Hali Łuczniczka.
Nowa wyjątkowa inwestycja - WOZOWNIA Apartamenty Jakuba
  /  15 poniedziałek 2014
Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy prezentację naszej nowej inwestycji: WOZOWNIA Apartamenty Jakuba. Jest to wyjątkowy projekt, zlokalizowany na obrzeżach toruńskiej Starówki, oferujący nowe mieszkania w najwyższym standardzie. Więcej informacji na stronie www.apartamentyjakuba.pl
Mieszkania w programie MdM
  /  07 poniedziałek 2014
Przypominamy, iż wszystkie mieszkania dostępne w ofercie Osiedle Wyzwolenia i Osiedle Zielone 2 spełniają kryteria programu "Mieszkania dla Młodych"
Wiosenne Targi Mieszkaniowe- Bydgoszcz
  /  15 sobota 2014
W dniach 15-16 marca 2014 w bydgoskiej Hali Widowiskowo- Sportowej Łuczniczka odbędą się targi, podczas których, tradycyjnie już będzie można zapoznać się z ofertą lokalnego rynku nieruchomości. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach 10-17, wstęp jest bezpłatny. Więcej szczegółów na stronie www.sawo.pl
Jesienne Targi Mieszkaniowe
  /  05 sobota 2013
W dniach 5-6 października, w godzinach 10-17 w Bydgoskiej Hali Łuczniczka odbędą się 10. Targi Mieszkaniowe- jesień 2013, na których zaprezentowana zostanie aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości.Nie za braknie na nich także APRO INVESTMENT. Szczegółowy program targów można znaleźć na stronie http://www.sawo.plSerdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Odbiory mieszkań w Budynku B na Osiedlu Zielonym 2 Wyróżnienie na Targach
  /  05 sobota 2013
Mamy zaszczyt poinformować, że APRO Investment otrzymało Dyplom Jubileuszowy 10. Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy z wyrazami uznania i podziękowania za wieloletni wkład w tworzenie i rozwój Targów Mieszkaniowych oraz prezentację bogatej oferty rynkowej. Nagrodę odebrała Pani Prezes Katarzyna Kozieł.
Spektakl dla dzieci Pippi Pończoszanka
  /  15 sobota 2013
Serdecznie zapraszamy na spektakl dla dzieci „Pippi Pończoszanka” do Teatru im. WILAMA HORZYCY w Toruniu. Premiera widowiska odbyła się 15 czerwca 2013r. Spektakl w reżyserii Adama Biernackiego powstał w oparciu o powieść Astrid Lindgren pod tym samym tytułem. Sponsorem spektaklu jest Apro Investment Sp. z o.o.Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://www.teatr.torun.pl/strona-220-pippi_ponczoszanka.html
Rozpoczęcie budowy Osiedla Wyzwolenia
  /  02 wtorek 2013
Na początku kwietnia rozpoczęła się budowa Osiedla Wyzwolenia w Starym Fordonie. Kompleks obejmować będzie dwa budynki mieszkalne wielorodzinne oraz pawilon handlowy. Planowany termin oddania do użytku obydwu budynków to 31 sierpnia 2014r.
Rozpoczęcie budowy Osiedla 4 Sfery
  /  06 sobota 2012
Informujemy, że z dniem 6 października rozpoczęła się budowa budynków A i B na Osiedlu 4 Sfery. Generalnym Wykonawcą budynków będzie konsorcjum Lemar i Eco-Invest. Oddanie do użytku budynku A nastąpi pod koniec grudnia 2013r. Natomiast budynek B zostanie oddany do użytku pod koniec kwietnia 2014r
Osiedle 4 Sfery - pozwolenie na budowę, budynek B
  /  28 wtorek 2012
Uzyskaliśmy pozwolenie na budowę budynku B, który będzie realizowany w ramach Osiedla 4 Sfery. Obecnie finalizujemy zawieranie umów z klientami, którzy dokonali rezerwacji mieszkań. Budynki A i B na Osiedlu 4 Sfery będą realizowane przez jednego wykonawcę. We wrześniu poinformujemy o wyborze generalnego wykonawcy budynków.
Osiedle 4 Sfery - pozwolenie na budowę, budynek A
  /  26 czwartek 2012
Uzyskaliśmy ostateczne pozwolenie na budowę budynku A, który będzie realizowany w ramach Osiedla 4 Sfery. W chwili obecnej zawieramy umowy deweloperskie z nabywcami mieszkań. Trwają także rozmowy z potencjalnymi wykonawcami budynku.
Premiera w Teatrze im. Wilama Horzycy
  /  26 wtorek 2012
W Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu odbyła się premiera recitalu "Marabut spektakl z piosenkami Stanisława Staszewskiego". Zapraszamy do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu artystycznym. Apro Investment jest jednym ze sponsorów tego spektaklu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z teatrem, w wyniku której powstaną kolejne równie interesujące projekty.
  /  05 wtorek 2012
Rozpoczęliśmy budowę budynku przy ul. Orląt Lwowskich w Toruniu. Oddanie budynku do użytku planowane jest w grudniu 2012r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu nowych lokali przeznaczonych na biura i usługi.
© APRO INVESTMENT Sp. z o.o. ul. Moniuszki 39 87-100 Toruń Tel. 056/657 66 55 Fax. 056/657 66 57 apro@apro.com.pl*AGENCJA REKLAMOWA SALMO DESIGN